NAŠI LEKTOŘI

 

Naše lektory si pečlivě vybíráme. Mezi hlavní kritéria pro výběr lektorů patří především vysokoškolské vzdělání, mezinárodně platná kvalifikace pro výuku cizího jazyka a dostatečná praxe v oboru lektorství. Neméně důležité jsou naše požadavky na vstřícnost, dobré vystupování, nadšení pro obor a ochota k dalšímu vzdělávání.

Naši lektoři se na výuku pečlivě připravují a jsou schopni využívat celou škálu učebních metod a postupů, jež je potřeba uplatnit na cestě za dosažením plánovaného cíle. Výuku koordinuje příslušný ‘Director of Studies’ (metodik jazykové školy) tak, by pro každou vyučovací hodinu i celý kurz byly pevně stanovené cíle, jejíž dosažení je průběžně kontrolováno.

  • Pravidelně u nás vyučují zahraniční lektoři a rodilí mluvčí
  • Jazykové kurzy u nás vedou pouze experti ve svém oboru s náležitou praxí
  • Lektoři průběžně aktualizují a prohlubují své znalosti navštěvováním metodických a didaktických kurzů
  • Kvalita výuky je průběžně kontrolována při hospitacích
  • Individuální ohodnocení jazykového pokroku každého studenta
  • Lektoři Vás budou podporovat i v samostudiu
  • Naši lektoři odstraní prvotní zábrany a rozmluví Vás!

 

Náš lektor a vynikající expert v oboru Petr Kabelík radí, jak odstranit prvotní zábrany pomocí  zábavnější složky samostudia:

„Sledujte filmy a seriály v daném jazyce, poslouchejte oblíbené rádio. Můžete sledovat rozhovory s Vašim oblíbeným hercem či spisovatelem, číst cizojazyčné texty, najít si kamaráda na zahraniční seznamce a pravidelně komunikovat. Emoční propojenost Vašich aktuálních zájmů a koníčků má velmi pozitivní efekt na uložení jazykových struktur v paměti. Při snaze o porozumění vnímejte obecný význam sdělení. I když nerozumíte vše na 100%, tak si z toho nic nedělejte a snažte se reagovat na to, čemu jste rozuměli, nebo se otázkami dopracujte k tomu, čemu rozumět budete. Vynikající jsou také dvojjazyčné knihy. Jde o vnímání kontextu vět a všeobecný význam sdělení. Výsledky se sice nedostaví druhý den, ale za pár měsíců budou Vaše jazykové dovednosti znatelně lepší.“