Drazí občané,

Written by Gábina.

 

Léto se sice blíží ke konci, začátek školního roku je za rohem a proto je nejvyšší čas se přihlašovat do zájmových kroužků a kurzů, které se pořádají v oblasti Bučovic a blízkého okolí. Ještě stále máte možnost se přihlásit do jazykových kurzů pořádaných Jazykovým centrem Bučovice a Slavkov u Brna. Nové pololetí je již za dveřmi a výuka začíná 12.9. 2016.

Naši lektoři udělají všechno pro to, aby pro Vás naše jazykové kurzy byly skvělým a přínosným zážitkem, ať už se rozhodnete pro skupinovou nebo individuální výuku či třeba přihlásíte svou ratolest do jazykového kurzu určeného dětem.

Pokud zrovna nezvažujete žádný z podzimních jazykových kurzů nebo si dáváte po ukončení střední školy čas na rozmyšlenou při rozhodování o Vaší budoucí kariéře, velmi bych Vám doporučila výjezd na zahraniční jazykový či pracovní pobyt a poznávání života v cizí zemi. Pro mě rozhodnutí vyjet za hranice naší země a touha poznat svět byla velmi přínosná i pro nastartování mé profesní dráhy. Po svém návratu jsem se věnovala organizování zájezdů do ciziny, jazykových kurzů a prohlubovala kontakty se zahraničními školami a jazykovými lektory.

Právě teď je nejvhodnější doba na přihlašování do jazykového kurzu v našem Jazykovém centru Bučovice a Slavkov u Brna. Nabízíme kurzy pro předškolní děti, děti ZŠ, VŠ studenty i dospělé. Vyučujeme 7 světových jazyků a organizujeme jazykové pobyty v zahraničí. Vyrazit s námi můžete do Velké Británie, Austrálie, USA.

Ráda bych zmínila také destinaci španělské Malagy, kde máme partnerskou školu, která během roku organizuje jazykové kurzy a letní summer camp. Do této oblasti jižního Španělska samozřejmě nemusíte vyjet pouze se znalostí španělštiny -bohatě Vám bude stačit také angličtina.

Více podrobností a aktuální rozpis kurzů najdete na našich webových stránkách www. jazyky-bucovice.cz

Užívejte si krásný konec léta u vody, na vodě i pod vodou.

Vaše Jazykové centrum Bučovice a Slavkov u Brna Gabriela Braunerová