INDIVIDUÁLNÍ VÝUKA

Zaručeně nejlepší forma výuky, která je sice z krátkodobého pohledu nejnákladnější, ale po zkušenostech se ukazuje dlouhodobě jako lepší - naučíte se za rok to, co ve skupinách za několik let (a budete jazyk lépe ovládat).

  • Nevyhovuje Vám výuka ve skupině  a chcete čas věnovaný jazyku strávit 100% efektivně?
  • Chcete se připravit na jazykové zkoušky a tlačí Vás čas nebo třeba jen potřebujete „oprášit" Vaše znalosti před služební cestou?
  • Čeká Vás pracovní pohovor v cizím jazyce?
  • Vyjíždíte občas do zahraničí a potřebujete se přes rok udržovat v cizím jazyce?

Pokud jste odpověděli alespoň jedenkrát „ano", můžeme Vám doporučit individuální výuku. Čas, zaměření a tempo hodin si budete moci zvolit sami a lektor se plně přizpůsobí Vašim požadavkům. Vyučujeme jazyky se zaměřením na obchod, lékařství, právo, finance, techniku, logistiku atd. Školíme také učitele, kteří působí na základních a středních školách nebo vzdělávacích institucích pro dospělé.

Nabízíme individuální kurzy pro všechny vyučované jazyky -- angličtinu, španělštinu, němčinu, francouzštinu, italštinu, ruštinu, japonštinu, čínštinu, atd. Dle Vašich požadavků Vám přidělíme našeho zkušeného lektora, který se s Vámi bude pravidelně scházet v JCB a sestaví pro Vás přesně takový kurz, jaký potřebujete.

Máte zájem o složení mezinárodní zkoušky? Zde je přehled, dále dle požadavků můžeme připravit na IELTS, TOEIC, BEC atd., informujte se u nás.

______________________________________________________________________________________________________________________________________________

Při nástupu v průběhu pololetí se dopočítává cena za zbývající počet hodin do konce pololetí.

Ceny naleznete v ceníku.

Pokud byste měli zájem o tento typ výuky, rádi Vám sdělíme veškeré podrobnosti. Zavolejte nám na telefon 604 640 146 mezi 10.-14. hod nebo pište na 
This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it