SKUPINOVÉ KURZY PRO ŽÁKY ZÁKLADNÍCH A STŘEDNÍCH ŠKOL

 

 

KURZY PRO ŽÁKY ZÁKLADNÍCH ŠKOL:   Kurz pro ZŠ je hned po předškolácích nejúspěšnějším kurzem, kde děti dosahují velmi rychle výborných výsledků.

Anglický jazyk:

Ačkoliv je dnes na většině základních škol výuka anglického jazyka pevnou součástí kurikula, jsou naše jazykové kurzy nejen zpestřením ale i užitečným doplňkem ke školním osnovám. V kurzech pro děti není potřeba, aby rodiče kupovali pro výuku učebnice, ale lektoři si pro děti připravují studijní materiály sami. Výhodou zde není pouze finanční úspora, ale také širší záběr materiálů, které lze čerpat z vícero zdrojů a přizpůsobit výuce například doplněním vhodných témat. Lektor se předem seznamuje s druhem učebnic, které děti používají na základní škole, a v souladu s osnovou ZŠ sestavuje studijní plán. Lektor se tedy orientuje také dle školní mluvnice a přesouvá veškerou aktivitu na mluvené slovo. Dětem tak zprostředkovává modelové situace, na které se děti v angličtině učí reagovat přirozeně.Tento kurz je tedy určen pro děti, které se chtějí dozvědět a prožit něco víc než v běžné školní výuce.

Španělský jazyk:

V rámci kurzů pro žáky základních škol patří mezi nejžádanější také výuka španělského jazyka, který je po mandarínské čínštině a angličtině třetím nejrozšířenějším jazykem na světě. Španělsky hovoří kolem 400 miliónů obyvatel planety. Je úředním jazykem nejen ve Španělsku, ale i v mnoha státech Jižní a Střední Ameriky. Pokud hledáte pro své dítě kvalitní doučování španělského jazyka s individuálním přístupem a s rychlými viditelnými pokroky ve studiu, jste na správné adrese.

Německý jazyk:

Druhý nejdůležitější světový jazyk z našich geografických pohledů. Hned po angličtině a španělštině nejžádanější jazyk v JCB.

KURZY PRO ŽÁKY STŘEDNÍCH ŠKOL

Naše JC nabízí také skupinový konverzační kurz pro středoškoláky, kde je učivo střední školy rozvíjeno hravou a zábavnou formou za využití moderních technologií. Důraz zde také klademe na konverzaci a schopnost se dorozumět v autentických situacích. Zaměřujeme se také na postupnou přípravu k maturitě - procvičování gramatiky při přípravě na didaktické texty, psaní esejí, trénování na poslechovou část MZ a čtení. Výuka je vedená s co nejvyšším nasazením cizího jazyka.

PROGRAM: Challenge 18 weeks

V dalším pololetí pro žáky SŠ organizujeme konverzace v angličtině s Gábinou a Martou. Pro uchazeče máme nachystané nejen konverzační aktivity, ale také vstupy rodilých mluvčích a takzvaný ,,Challenge 18 weeks,, kdy budou muset studenti pracovat na různých disciplínách kterými budou chtě nechtě zapojení i mimo školu do anglických aktivit a budou tak nenásilně splňovat ,,né domácí úkoly,, ale úkoly daného týdne. Je to zážitkové!!!
I přesto, že do JCB na konverzace chodí studneti1x týdně a ve škole se 4x týdně učí teoriím jazyka v tomto kurzu budou muset dělat aktivity v angličtině, které je budou bavit a tím pádem budou získávat kladnější a efektivnější vztah a tím pádem posouvat v jejich jazykovou pokročilost.
Každý týden má jeden tématický okruh a k tomu cca 6- 7 úkolů na týden, který několikrát v týdnu musí splňovat.
Lekce jsou vypsané na úterý 17-18 hod nebo na středu 16-17 hod. Ti co jsou přespolní k nám chodí hned po škole v úterý 14-15 hod.

_______________________________________________________________________________


Skupinové kurzy pro veřejnost –  max. 8 žáků ve skupině

ceny naleznete v ceníku

 

Při nástupu v průběhu pololetí se dopočítává cena za zbývající počet hodin do konce pololetí.

 

Z cennově dlouhodobého pohledu patří tento kurz k nejvýhodnějším. Investujte do Vašich dětí otevřete jim tak svět !