LETNÍ - PRÁZDNINOVÁ VÝUKA - Získejte v létě náskok před spolužáky - zlepšete si angličtinu, nj, šp..

Written by Gábina.

                                                    

  • Přípravy na opravnou zkoušku – reparát, ZŠ a SŠ – Čeká Vaše dítě v srpnu reparát a rádi byste zvýšili jeho šance zkoušku úspěšně zvládnout? Přiveďte ho k nám! Lektor ho na opravnou zkoušku 100% připraví v rámci intenzivní individuální péče. Látka je vysvětlena jiným vyučujícím než ve škole a u studenta tak dochází nejen ke ztrátě vnitřního bloku ale také získání pozitivnějšího pohledu na výuku cizích jazyků jako takovou.

 

  • Přípravy k opravné maturitní zkoušce:
  1. Překvapilo Vás zadání otázek u maturitní zkoušky a nevěděli jste jak splnit zadané úlohy? Sázeli jste na dosavadní studijní úspěchy, že to zvládnete a ejhle? Nezoufejte! Vysvětlíme Vám konkrétní oblasti a úlohy, které jsou u maturity požadovány. V září to pak dáte na jedničku!
  2. Máte pocit, že chápete strukturu a zadání maturitních otázek, pouze jste se nedostatečně připravili? S námi přípravu zvládnete! S intenzivní přípravou pod vedením našich lektorů se přes prázdniny na zkoušku úspěšně připravíte!

 

  • Příprava na opravné zkoušky – VŠ: Studentům vysokých škol nabízíme letní individuální kurz připravený na míru, dle Vašich potřeb, abyste se optimálně stihli na opravnou zkoušku připravit. Lektor Vám látku nejen vysvětli, ale také se s Vámi bude dostatečně věnovat procvičování a zkouškové situaci „nanečisto“.

 

  • Individuální intenzivní kurzy na míru: Potřebujete se „rozmluvit“ v cizím jazyce a o prázdninách máte více volného času než během školního roku? Potřebujete se adekvátně připravit na pohovor v cizím jazyce? Jste učitelé jazyka a rádi byste rozšířili své metodické znalosti, jež byste rádi uplatnili ve výuce na státních školách během dalšího roku? Právě pro Vás jsou tyto letní individuální kurzy určeny! VHODNÉ I PRO MALÉ DĚTI.

 

  • Letní Summer Camp pro děti – viz. Letní jazyková třída „Summer Camp“
  • Jedna hodina výuky a jazykové přípravy na venkovní sportovní aktivity. Dvě hodiny venku a pak znovu ve třídě komunikační aktivity-HRY !!! SO much FUN !!

    Hledáte zajímavý program pro své děti ve věku 5-13 let na letní prázdniny? Pošlete je na náš příměstský tábor s půldenním programem v angličtině a rodilými mluvčími.

 

  Individuální intenzivní kurzy na míru:  úspěšně probíhají během celého léta, vybranné dny v týdnu.  Výuka probíhá po celý červenec  - srpen.