VÝUKA PŘEDŠKOLNÍCH DĚTÍ

  NOVINKA ROKU 2016 - VÝUKA ANGLIČTINY PRO DĚTI JIŽ OD 3 LET!!!!!!                                                                                                      Těšíme se na Vás!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NĚMECKÝ JAZYK PRO DĚTI

                                                                                                                

Vážení rodiče,

v tomto školním roce nabízí naše Jazykové centrum Bučovice a Slavkov u Brna opět možnost seznámit předškolní děti s angličtinou jako druhým jazykem. Výuka probíhá ve skupinách o maximálním počtu 8 dětí a nese se ve velmi přátelské atmosféře. Lektor i děti se navzájem oslovují křestními jmény. Při výuce používáme nejmodernější didaktické pomůcky, kartičky, učebnice, knížky s obrázky atd. Nejde nám pouze o výuku slovní zásoby, ale o osvojení jazyka přirozenou metodou v autentických komunikačních situacích s celou řadou nácvikových metod jako např. opakované používání frází, zpívání písniček, hraní didaktických her. Máme k dispozici velké množství studijních materiálů, jako jsou DVD, interaktivní CD, písničkové CD, obrázkové karty a komiksy. Celým kurzem děti mimo lektorku doprovázejí také opička Wiky a australská koala a Zig Zag.

Kvalifikovaní a milí lektoři, kvalitní učební materiály a moderní formy výuky zabezpečí, že děti se při výuce rozhodně nebudou nudit a současně si zábavnou formou rychleji budou osvojovat cizí jazyk. K dosažení dobrých výsledků je nezbytnou součástí spolupráce rodičů a komunikace mezi rodiči a lektorem. Naši lektoři také navigují a zadávají studijní materiály k domácímu procvičeni s rodiči.

Tým lektorů je školený v oblasti moderní didaktiky a metodiky pro děti a všichni mají s předškolní jazykovou výukou již mnohaleté zkušenosti nejen z tuzemska, ale i ze zahraničí.

Výuka probíhá v angličtině.

Pro získání základní představy můžete nahlédnout na úryvky z výuky:

PROČ ZAČÍT S ANGLIČTINOU CO NEJDŘÍV?

V raném věku mají děti přirozenou schopnost učit se jazyky. Cílem výuky tedy je, osvojit si cizí jazyk přirozeným způsobem tak, jako jsme si osvojovali svůj mateřský jazyk, neformálně v limitovaném autentickém prostředí bez gramatických analýz.

V Bučovicích

ve Slavkově

    

 Ceny naleznete v ceníku.

Milí rodiče, umožněte svým dětem se poprvé seznámit s angličtinou a získat tak pohodový a přirozený vztah k angličtině!