VÝUKA PŘEDŠKOLNÍCH DĚTÍ

 

 VÝUKA CIZÍCH JAZYKŮ PRO DĚTI JIŽ OD 4 LET!!!!!!


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vážení rodiče,

v tomto školním roce nabízí naše Jazykové centrum Bučovice a Slavkov u Brna opět možnost seznámit předškolní děti s angličtinou, španl+štinou nebo němčinou jako druhým jazykem. Výuka probíhá ve skupinách o maximálním počtu 8 dětí a nese se ve velmi přátelské atmosféře. Lektor i děti se navzájem oslovují křestními jmény. Při výuce používáme nejmodernější didaktické pomůcky, kartičky, učebnice, knížky s obrázky atd. Nejde nám pouze o výuku slovní zásoby, ale o osvojení jazyka přirozenou metodou v autentických komunikačních situacích s celou řadou nácvikových metod jako např. opakované používání frází, zpívání písniček, hraní didaktických her. Máme k dispozici velké množství studijních materiálů, jako jsou DVD, interaktivní CD, písničkové CD, obrázkové karty a komiksy. Opakovaně se děti v různých semestrech mohou setkávat s rodilými mluvčími.

Kvalifikovaní a milí lektoři, kvalitní učební materiály a moderní formy výuky zabezpečí, že děti se při výuce rozhodně nebudou nudit a současně si zábavnou formou rychleji budou osvojovat cizí jazyk. K dosažení dobrých výsledků je nezbytnou součástí spolupráce rodičů a komunikace mezi rodiči a lektorem. Naši lektoři také navigují a zadávají studijní materiály k domácímu procvičeni s rodiči.

Tým lektorů je školený v oblasti moderní didaktiky a metodiky pro děti a všichni mají s předškolní jazykovou výukou již mnohaleté zkušenosti nejen z tuzemska, ale i ze zahraničí.

Výuka probíhá v daném cizím jazyce.

Pro získání základní představy můžete nahlédnout na úryvky z výuky nebo se k nám přijít podívat osobně:

PROČ ZAČÍT S ANGLIČTINOU CO NEJDŘÍV?

V raném věku mají děti přirozenou schopnost učit se jazyky. Cílem výuky tedy je, osvojit si cizí jazyk přirozeným způsobem tak, jako jsme si osvojovali svůj mateřský jazyk, neformálně v limitovaném autentickém prostředí bez gramatických analýz.

V Bučovicích

ve Slavkově