STUDIUM ŠPANĚLŠTINY A ANGLIČTINY VE ŠPANĚLSKU V KANADSKÉ SOUKROMÉ JAZYKOVÉ ŠKOLE

Written by Gábina.

MÁLAGA

pano 20150804 115639

Rádi byste se zcela obklopili cizím jazykem, abyste dosáhli výraznějšího a rychlejšího studijního postupu v osvojování si jazyka v krátké době? Naše JCB by Vám rádo vyšlo vstříc nabídkou zprostředkování studijního pobytu ve Španělsku. V autentickém prostředí je zde nabízena výuka nejen španělského, ale i anglického jazyka. Můžeme Vám vřele doporučit naši partnerskou kanadskou školu The Kermode Canadian Centre, která sídlí v Malaze a patří mezi zdejší nejkvalitnější školy. Škola TKCC získala svou dobrou pověst nejen díky kvalitě své výuky a oblíbených letních jazykových kempů pro děti, ale i svým neobyčejně vřelým přístupem. Naše spolupráce trvá již od roku 2012.

MALAGA – ŽIVOTNÍ STYL – HISTORIE A KULTURA:

Malaga je hlavním městem slunečného podnebí Costa del Sol na východním pobřeží Andalusie.Malaga je rodištěm Picassa a domovem asi 500.000 obyvatel. Město má výbornou dopravní infrastrukturu: vysokorychlostní vlak, mořský přístav, nedávno vylepšené dálniční sítě a mezinárodní letiště (AGP), třetí nejfrekventovanější ve Španělsku. Do Madridu se dostanete jen za 45 minut a do Prahy nebo Bratislavy již za 3 hodiny letu. Autobusové a podzemní dopravní systémy jsou velice pohodlné, k využití se také nabízí dobře strukturované cyklostezky.


Malaga je dobře známá pro svou vysokou kvalitou života, krásné pláže a milé a přívětivé obyvatele. Je nejslunnějším místem v Evropě a má tak teplé klima že si venkovní společenský život můžete vychutnat stejně tak během dne jako i v noci a to dokonce i v zimě. Jedná se o velmi bezpečné město, s vynikajícími zdravotnickými službami pro veřejnosti (uplatňujeme naše české zdravotní pojištěni). Malaga je silně ovlivněna kulturami celého světa díky velkému společenství Britů, Němců, Rusů, Holanďanů a Finů, kteří se rozhodli usadit ve zdejší provincii. Kromě toho, žit v Malaze je v porovnání s většinou evropských měst levné.

V průběhu celé historie města, se zde usadili Féničané, Římané a Arabové a zanechali za sebou spoustu historických památek, jako je římské divadlo, La Alcazaba pevnosti či třeba hrad Gibralfaro. Do kulturní nabídky města patří Picassovo muzeum, Thyssen muzeum, Muzeum výtvarného umění, Muzeum moderního umění, španělský filmový festival a mnoho divadelních a hudebních festivalů a představení. Velmi populární jsou večery Open Mic, kde mohou lidé projevit a předvést nejen své hudební schopnosti, ale i verbální nebo jiný umělecký projev. Atmosféra Malagy je klidnější a uvolněnější než v mnohdy hektické Barceloně či Madridu. Škola navíc organizuje vlastní kulturní akce (seznámení s městem, seznamovací večírek, výlet na atraktivní místa v kraji, návštěva hudebního klubu…).

UBYTOVÁNÍ:

V nabídce jsou dva typy ubytování a to na kolejích nebo přímo v rodinách (s polopenzí), kde je součástí služeb dokonce i cca hodinová neformální konverzace s hostiteli v době po večeři. V rodinách je ubytováváno vždy několik studentů anebo pouze samostatně rodiny. Ty rodiny, které si zvolí jazykový pobyt jako druh dovolené, mohou své děti přes den vodit do letního tábora „Summer Camp“ a mezitím navštěvovat svůj kurz. Ubytování i škola se nacházejí velice blízko pláže.

STUDIUM:

U standardního jazykového kurzu je týdenní rozsah výuky 28 vyučovacích hodin. Nabízí se další možnosti jako konverzační klub, osobní konzultace atd. Cizí jazyk zde můžete studovat i v kratších hodinách v průběhu dne. Škola vás rovněž může připravit na celou řadu zkoušek z obecné i obchodní angličtiny a nabízí také mnoho dalších možností výuky včetně přípravy ke studiu na střední a vysoké školy v Anglii. Výuka je samozřejmě nabízena pro všechny jazykové úrovně. A1, A2, B1, B2, C1, C2.

„Summer camp“ pro děti je v Malaze během letních prázdnin každý den od 9:00 – 14:00.

V případě, že máte zájem o speciálně zaměřenou jazykovou výuku, doporučujeme Vám zvolit si pro Vás ideální kombinovaný kurz. Tento kurz má rozsah 28 vyučovacích hodin obecné angličtiny, 2 hodin konverzace, 4 hodin samostatného studia v přítomnosti učitele a 6 hodin soukromé výuky zaměřené na Vámi zvolený obor. Výuka probíhá ráno i odpoledne.

Výuka na škole probíhá po celý rok, minimální délka studia je dva týdny, u kombinovaného kurzu jeden týden. Minimální věk je 18 let.(v „Summer Campu“ jsou děti od 3-15let). Ve výukových skupinách je maximálně šest studentů, maximálně dva stejné národnosti.

Při objednávce kurzu u Jazykového centra Bučovice obdržíte 10% slevu z ceny kurzovného.

Zavolejte nám, rádi Vám o studiu v Malaze poskytneme podrobné informace.

Stránky školy:http://www.kermodecc.eu/

pano 20150731 181915