Naši lektoři

 

Naše lektory si pečlivě vybíráme. Mezi hlavní kritéria pro výběr lektorů patří především vysokoškolské vzdělání, mezinárodně platná kvalifikace pro výuku cizího jazyka a dostatečná praxe v oboru lektorství. Neméně důležité jsou naše požadavky na vstřícnost, dobré vystupování, nadšení pro obor a ochota k dalšímu vzdělávání.

Naši lektoři se na výuku pečlivě připravují a jsou schopni využívat celou škálu učebních metod a postupů, jež je potřeba uplatnit na cestě za dosažením plánovaného cíle. Výuku koordinuje příslušný ‘Director of Studies’ (metodik jazykové školy) tak, by pro každou vyučovací hodinu i celý kurz byly pevně stanovené cíle, jejíž dosažení je průběžně kontrolováno.

  • Pravidelně u nás vyučují zahraniční lektoři a rodilí mluvčí
  • Jazykové kurzy u nás vedou pouze experti ve svém oboru s náležitou praxí
  • Lektoři průběžně aktualizují a prohlubují své znalosti navštěvováním metodických a didaktických kurzů
  • Kvalita výuky je průběžně kontrolována při hospitacích
  • Individuální ohodnocení jazykového pokroku každého studenta
  • Lektoři Vás budou podporovat i v samostudiu
  • Naši lektoři odstraní prvotní zábrany a rozmluví Vás!

 

Gabriela Braunerová

Gabriela Braunerová

Angličtina, Španělština, CEO

Majitelka a manažerka JCB se taktéž podílí na výuce. Díky svým dlouholetým zkušenostem se tak může podílet na metodice pro výuku dětí a organizaci Summer Campu.

Bc. Petr Kabelík

Bc. Petr Kabelík

Angličtina

Patří mezi lektory JCB nejdéle. Uznávaný lektor angličtiny, specialista nejen na fonetiku, ale i na individuální lekce a firemní výuku. S Petrem jsou lekce na úrovni jako s rodilým mluvčím.

Bc. Michaela Novozámská

Bc. Michaela Novozámská

Angličtina

Velmi oblíbená lektorka večerních kurzů pro dospělé a hlavní moderátorka webových stránek a informačních médii, vnáší do týmu profesionální přístup. Při výuce se snaží být kreativní a pozitivní.

Karolina Kolaříková

Karolina Kolaříková

Angličtina

Karolina je výborná lektorka angličtiny a mimo jiné i studentkou VŠ na jazykovědách. Obzvláště je oblíbená u dětí, se kterými má bohaté zkušenosti. Je spolehlivá organizátorka týmu.

Mgr. Jitka Gecová

Mgr. Jitka Gecová

Angličtina

Lektorka Jitka s námi dlouhodobě vyučuje angličtinu ve Slavkově u Brna.

Vede večerní kurzy pro dospělé a skupiny středoškoláků.

Romana Benešová

Romana Benešová

Němčina

Zkušená lektorka německého jazyka vyučující jak děti, tak dospělé ve Slavkově u Brna a současně i v Bučovicích.

Ana Morales

Ana Morales

Angličtina, Španělština

Studovala v Madridu, avšak původem je z Cadizu. Nyní žije dlouhodobě v Brně a jezdí za námi vyučovat tyto jazyky.

Lektor Petr Kabelík radí, jak odstranit prvotní zábrany pomocí  zábavnější složky samostudia:

„Sledujte filmy a seriály v daném jazyce, poslouchejte oblíbené rádio. Můžete sledovat rozhovory s Vašim oblíbeným hercem či spisovatelem, číst cizojazyčné texty, najít si kamaráda na zahraniční seznamce a pravidelně komunikovat. Emoční propojenost Vašich aktuálních zájmů a koníčků má velmi pozitivní efekt na uložení jazykových struktur v paměti. Při snaze o porozumění vnímejte obecný význam sdělení. I když nerozumíte vše na 100%, tak si z toho nic nedělejte a snažte se reagovat na to, čemu jste rozuměli, nebo se otázkami dopracujte k tomu, čemu rozumět budete. Vynikající jsou také dvojjazyčné knihy. Jde o vnímání kontextu vět a všeobecný význam sdělení. Výsledky se sice nedostaví druhý den, ale za pár měsíců budou Vaše jazykové dovednosti znatelně lepší.“