Vyberte stránku

Tradiční setkání lektorů na konci každého pololetí tentokrát proběhlo ve Slavkově u Brna. Míst, která bychom mohli navštívit bylo sice méně, než obvykle. I tak jsme načerpali vánoční atmosféru, vyměnili si postřehy z hodin a společnou procházkou jsme utužili naše pracovní i přátelské vztahy.

Rok 2020 byl velkou výzvou, ale jsme rádi, že jsme to ani my a ani vy nevzdali. Kvůli veškerým opatřením jsme se museli vzdát prezenční výuky a vše přesunout na online. Ačkoli má prezenční výuka své nesporné výhody, nakonec studenti ocenili to, že můžeme se studiem pokračovat a to v rámci distanční výuky. Online výuka otevřela spoustu nových výukových technik, které jsme ihned zapojili do učebního plánu. Rušivé elementy z našeho prostředí, kterých jsem se tak moc obávali, byly nakonec příjemným zpestřením a navázáním přátelského vztahu mezi spolužáky z kurzu a lektorem (štěkající pes, TV v pozadí, manžel který si přišel pro vypranou bundu na sušák a mnoho dalších).

Tzv. historky z natáčení jsme si nemohli při našem setkání nechat ujít. Procházku jsme zakončili dobrou kávou ve výdejním okýnku. Vzniklo také vánoční video s přáním za celé Jazykové centrum. Jestli se nám PF povedlo, o tom se můžete přesvědčit vy sami.

lektoři jazykového centra bučovice a slavkov u brna
Zůstaňte s námi online!
Jsme na Facebooku i na Instagramu!