Je to tady!!  Letošní SUMMER CAMP bude mít i druhé kolo s názvem „PŘES NOC DO ANGLIE!“.  

Chybí vašim dětem rok zameškané angličtiny? My na tom makáme bez přestávky i online. Chcete, aby vaše děti byly venku a přitom dohnaly to, co zameškaly v angličtině? A navíc nabyly zkušenost mluvit s rodilými mluvčími a to celé v Bučovicích?

KDY A KDE?

Druhé kolo proběhne 4. 8. – 5. 8. 2021 a jak už název naznačuje, bude trvat jednu noc. Ve středu v 9:00 se všichni sejdeme před budovou DDM, která se stane na tyto dva dny naší základnou. A domů půjdeme až druhý den, tedy ve čtvrtek, odpoledne. Díky tomu můžeme strávit dva dny a jednu noc v Anglii a při tom neopustit Bučovice!

Za poskytnutí prostor patří velké díky DDM Bučovice! 

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT?

Kdo již zná náš Summer camp, ten tuší, že budou tyto dva dny plné zážitků a hlavně angličtiny. Program zahrnuje výukové aktivity vevnitř i venku s českou i britskou lektorkou. Můžete se těšit na hon za pokladem, večerní barbecue, návštěvu koupaliště (máme i variantu kdyby pršelo) i na setkání s Britskou rodinou.

Veškeré aktivity probíhají v angličtině a zábavnou formou. Věříme, že s námi se nudit rozhodně nebudete!

MŮŽE SE PŘIHLÁSIT I ZAČÁTEČNÍK?

Samozřejmě! Program je připraven jak pro začátečníky, tak pro pokročilé. Tento program vřele doporučujeme dětem, které váhají nad přihláškou do jazykovky a chtějí si vyzkoušet, jak to u nás funguje. Na druhou stranu není podmínkou navštěvovat v JCB jiné kurzy. Přihlásit se může opravdu kdokoliv!

CO KDYŽ NECHCI ZŮSTAT PŘES NOC?

Pokud z jakéhokoliv důvodu nechcete zůstat přes noc, není problém. Na podrobnostech se s vámi domluvíme individuálně!

JAK SE PŘIHLÁSIT?

Je to jednoduché! Stačí vyplnit online přihlášku a do pole ZPRÁVA připsat „Přes noc do Anglie“. Těšíme se na vás!

Chci závazně vyplnit PŘIHLÁŠKU

Zůstaňte s námi online!
Jsme na Facebooku i na Instagramu!