Summer camp

Pétanque v zámecké zahradě

Program letního summer campu každý rok obměňujeme, ale pétanque nikdy nevynecháme. Navíc si můžeme zahrát v historické části města Bučovice, a to přímo v zámecké zahradě u krásného renesančního zámku. Tato místa navštěvujeme, když s dětmi probíráme Francii.

 

Naší další pravidelnou zastávkou je Muzeum Bučovice, které se může pyšnit novou moderní expozicí, vyrobit si můžete různé modely, najdete zde interaktivní farmu apod. Pro starší angličtináře je skvělá expozice muzea s anglickým výkladem. Navíc zaměstnanci muzea pro nás každoročně připravují zajímavý workshop.

Město Bučovice je skvělým místem nejen pro aktivní odpočinek, ale i pro nauku o historii. První zmínky o tomto městě pochází z roku 1322. K nejznámějším památkám patří renesanční zámek, zámecký park, kostel nebo náměstí. Díky tomu, že se Jazykové centrum Bučovice nachází blízko centra, můžeme využít tato místa pro naše jazykové aktivity s dětmi.

Líbí se vám co děláme?

Chcete své děti také přihlásit na letní tábor v angličtině? Pošlete přihlášku již dnes a rezervujte svým dětem nezapomenutelný zážitek v okolí Bučovic a Slavkova u Brna.

Přejít na Summer Camp