Summer camp

Jeden den v Itálii …pečeme pizzu!

Kvalitní burgery a skvělá pizza přímo z pece – přesně tohle tu v okolí chybělo a když před pár lety přišel Boo Burger, rychle se to rozkřiklo. Používají přírodní produkty, nepoužívají polotovary a vyhledávají lokální dodavatele kvalitních surovin. Těsto na pizzu připravují z italské mouky a díky otevřenému konceptu restaurace, můžete sami na vlastní oči nahlédnout do kuchyně a cítit se zde jako v Itálii. A to je přesně to místo, kam pravidelně bereme děti na příměstském táboře s angličtinou. Děti si oblečou zástěru a vyzkouší si roli malého masterchefa a připraví si vlastní pizzu. Všechny ingredience a pokyny k přípravě pizze znají v angličtině nazpaměť. Vše probíhá za odborného dozoru Boo Burgeru a tato aktivita je velmi oblíbená. Příprava pizzy je vždy na programu dne, kdy probíráme s dětmi Itálii. Učíme se o jejich kultuře, zajímavostech a typických jídlech. Věděli jste, že samotná pizza Margherita se upekla v Neapoli už v roce 1889? Místní kuchař ji připravil pro královnu tak, aby pizza měla národní barvy Itálie.

Pizzu z Boo Burger doporučuje 20 angličtinářů a rozhodně ji vyzkoušejte. A když nebudete mít zrovna cestu, využijte jejich rozvoz.

Podívejte se, jak dětem chutnala:

 

Líbí se vám co děláme?

Chcete své děti také přihlásit na letní tábor v angličtině? Pošlete přihlášku již dnes a rezervujte svým dětem nezapomenutelný zážitek v okolí Bučovic a Slavkova u Brna.

Přejít na Summer Camp