Jazykové centrum

Hledáme nové kolegy

Kvalitních lektorů s nadšením pro cizí jazyk není nikdy dost

Průběžně rozšiřujeme náš tým lektorů i překladatelů, a proto hledáme nové, zodpovědné, zkušené a flexibilní spolupracovníky, nejlépe s živnostenským listem. Spolupráce na DPP je ale také možná. Podmínkou je minimálně 1 rok praxe v oboru.

Lektoři mohou být místní, z okolí, z celé ČR nebo i ze zahraničí. Pokud nejste z okolí, nabízíme vám ubytování v Bučovicích v bytě připraveném pro lektory, nebo s námi můžete spolupracovat na dálku a vyučovat online. V případě zájmu nám zašlete svůj životopis na email: prihlaska@jazyky-bucovice.cz.

Nezapomeňte na sebe uvést kontakt, ozveme se vám a domluvíme pohovor. Good luck!

Anglický jazyk

Německý jazyk

Francouzský jazyk

Ruský jazyk

Španělský jazyk

Italský jazyk

Jiné, méně tradiční jazyky

Rodilí mluvčí vítáni

Překladatele s „kulatým razítkem“ z Brněnského regionu

I stayed in Bucovice for almost two months back in late 2022. I participated in many lessons of English and German. the kids were great, and the other teachers were very nice as well. 

Overall this was an amazing workaway, and I recommend to all. If you are interested in learning about teaching English as a career you will pick up a lot of tips and tricks here.

Paul Hoffer, a teacher from Canada

…I had classes with all sorts of people – children, teens, adults and seniors. It was my first time teaching little ones, had to go wild with my creativity and learn the right approach.

It’s definitely not a boring school with old fashioned, dusty teaching methods. If you think that learning languages should be delivered together with fun, unconventional activities, that’s a place for you!!

Marta, a teacher from Poland

Aktuální inzerát

V

Zeptejte se nás

Jsme tu pro Vás

Odebírejte náš newsletter

Učíme se s Vámi už 10 let!

Jazykové centrum Bučovice

Legionářská 138, 685 01 Bučovice

prihlaska@jazyky-bucovice.cz

Jazykové centrum Slavkov u Brna

Koláčkovo náměstí 727, 684 01 Slavkov u Brna

prihlaska@jazyky-bucovice.cz

Sledujte sociální sítě

Odebírejte náš newsletter a soutěžte o hodinu ZDARMA v JCB