Jazykové centrum

Naši lektoři

Gabriela Braunerová

Angličtina, Španělština

Majitelka a manažerka JCB se podílí nejen na chodu jazykovky, ale i na výuce a organizaci Summer Campu a dalších aktivit. Svoje znalosti získané v zahraničí využívá nejen ve třídě, ale sdílí je i s ostatními lektory.

Mgr. Petr Koudelka

Angličtina

Pokud máte lingvistickou otázku, Petr je váš člověk! Vystudoval obor Anglická filologie na Univerzitě Palackého v Olomouci – a u nás učí lekce všech úrovní.

Bc. Michaela Novozámská

Angličtina
S Míšou se na kurzech určitě nudit nebudete! V JCB učí lekce všech úrovní a ráda se s vámi spojí i online. Nejenže jsou její lekce na úrovni jako s rodilým mluvčím, ale také vás nakazí dobrou náladou a kreativní energií.

Bc. Karolína Kolaříková

Angličtina, Portugalština, Španělština

Karolína studuje učitelství pro střední školy a anglistiku. Lektorka je obzvláště oblíbená u dětí, se kterými má bohaté zkušenosti. Každoročně se podílí na organizaci Summer Campu a chodu jazykovky.

Jeff Sugden

Angličtina

Jeffa poznáte podle jeho britského přízvku – je totiž rodilý mluvčí. Soustředí se hlavně na konverzační lekce a večerní lekce pro dospělé. Nikdy mu nechybí dobrá nálada a popovídat si s ním můžete opravdu o čemkoliv!

Romana Benešová

Němčina

Romana je nedílnou součástí týmu JCB. Je nejen zkušená lektorka Němčiny, ale také koordinátorka všech jazykových kurzů. Pokud máte ohledně kurzů otázku, Romana zná odpověď!

Lara Petrášová

Ruština, Čeština pro cizince, Angličtina

Lara je zkušená lektorka angličtiny, ruštiny, češtiny pro cizince, která s námi učí již pár let. Bohaté zkušenosti má s výukou ve třídách, firemní výukou i výukou online. Oblíbená je zejména u dětí, kterým se s velkou trpělivostí moc ráda věnuje.

Rosa Lomazzo

Angličtina, Italština, Španělština, Čeština pro cizince, Ruština, Arabština, Francouzština

Lektorka Rosa pobývala několik let v Česku a učila s námi v Bučovicích. Nadále s námi učí online.

Alex Sugden

Angličtina, Němčina

Alex je z bilingvní rodiny a mluví tedy nejen perfektně anglicky, ale i česky. Alex se věnuje hlavně výuce dětí a školáku se kterými to opravdu umí. Poznáte ho podle britského přízvuku a dobré nálady.

Janka Stanová

Angličtina

Janka je expert na výuku dětí a pyšní se několika mezinárodními certifikáty a zkušenostmi s výukou dětí z Anglie. Děti umí opravdu zaujmout a pomoci jim si k angličtině vybudovat pozitivní vztah.

Bc. Martina Červinková

Francouzština

S Martinou se francouzštiny bát nemusíte! Studovala francouzskou filologii v Brně na Masarykově univerzitě a taky působila jako au-pair ve Francii. Ve Slavkově vede kurzy od úplných začátečníků až do pokročilé a to klidně i online.

Ing. Kristýna Kachlíková

Španělština

Studovala půl roku v Peru a španělština je jejím velkým koníčkem. Lekce španělštiny pro začátečníky i pokročilé ve Slavkově u Brna, Bučovicích i online.

Petra Šlahorová

Angličtina

Petra si s námi nejen užila Summer camp, ale pokračuje ve výuce i během roku. Plní si tím její dětský sen stát se učitelkou. V JCB se soustředí zejména na doučování a výuku dětí.

Jelena Ulamović

Angličtina, Srbština

Jelena je nesmírně pozitivní a aktivní člověk. Zažila s námi nejen dva týdny na Summer campu, ale i výuku během semestru a výuku online. Nadále s námi spolupracuje na online hodinách.

Bc. Markéta Hercíková

Angličtina, Němčina

Markéta vystudovala anglistiku a dále pokračuje ve studiu na FF MU. Od malička miluje učit a pomáhat druhým lidem. Pochází z Hranic na Moravě.

Elizabeth Sugden

Angličtina, Němčina

Elizabeth studuje učitelství na FF MU. Umí dokonale česky i anglicky. Ráda učí děti i dospělé a dělá vstupy do škol, kde mluví o svých zkušenostech z Anglie.

Lektory si vybíráme

Svoje lektory si pečlivě vybíráme. Mezi hlavní kritéria pro jejich výběr patří především vysokoškolské vzdělání, mezinárodně platná kvalifikace pro výuku cizího jazyka a dostatečná praxe v oboru lektorství. Neméně důležité jsou naše požadavky na vstřícnost, dobré vystupování, nadšení pro obor a ochotu k dalšímu vzdělávání.

Naši lektoři se na výuku pečlivě připravují a jsou schopni využívat celou škálu učebních metod a postupů, jež je potřeba uplatnit na cestě za dosažením plánovaného cíle. Výuku koordinuje příslušný lektor dle požadavků studenta v úzké komunikaci s koordinátorem studií tak, aby kurzy splňovaly náležitá kritéria dle evropského rámce a potřeby jednotlivých studentů.

Pravidelně u nás vyučují zahraniční lektoři a rodilí mluvčí

Jazykové kurzy u nás vedou pouze zkušení lektoři ve svém oboru s náležitou praxí

Naši lektoři u vás odstraní prvotní zábrany a rozmluví vás

Lektoři průběžně aktualizují a prohlubují své znalosti navštěvováním metodických a didaktických kurzů

Kvalita výuky je průběžně kontrolována při hospitacích

Poskytujeme individuální ohodnocení jazykového pokroku každého studenta a úspěšně jej motivujeme

Lektoři vás budou podporovat i v samostudiu

Pravidelně u nás vyučují zahraniční lektoři a rodilí mluvčí

Jazykové kurzy u nás vedou pouze zkušení lektoři ve svém oboru s náležitou praxí

Naši lektoři odstraní prvotní zábrany a rozmluví Vás

Lektoři průběžně aktualizují a prohlubují své znalosti navštěvováním metodických a didaktických kurzů

Kvalita výuky je průběžně kontrolována při hospitacích

Individuální ohodnocení jazykového pokroku každého studenta a úspěšná motivace

Lektoři Vás budou podporovat i v samostudiu

Zeptejte se nás

Jsme tu pro Vás

Odebírejte náš newsletter

Učíme se s Vámi už 10 let!

Jazykové centrum Bučovice

Legionářská 138, 685 01 Bučovice

prihlaska@jazyky-bucovice.cz

Jazykové centrum Slavkov u Brna

Koláčkovo náměstí 727, 684 01 Slavkov u Brna

prihlaska@jazyky-bucovice.cz

Sledujte sociální sítě

Odebírejte náš newsletter a soutěžte o hodinu ZDARMA v JCB