Jazykové centrum

Vedení školy

Jazykové centrum Bučovice

Jazykové centrum Bučovice bylo založeno v roce 2011 panem Miroslavem Hasalou. V roce 2013 poté přebrala JCB Gabriela Braunerová a díky poptávce po dalších světových jazycích a výuce dětí MŠ otevřela další třídy. V roce 2014 se v JCB uskutečnil první letní příměstský tábor v angličtině Summer Camp, podle modelu kanadské partnerské školy ve Španělsku. Do Bučovic také přijel první rodilý mluvčí vyučovat cizí jazyky. V roce 2015 byla otevřena učebna ve Slavkově u Brna. Také jsme začali přidávat další světové jazyky – dodnes vyučujeme angličtinu, španělštinu, němčinu, ruštinu, francouzštinu, italštinu i češtinu pro cizince. Majitelka Gabriela Braunerová byla nominovaná na soutěž Podnikatelka roku v okrese Vyškov v kategorii fyzická osoba se zaměstnanci, kde se umístila v první trojce. Náš tým lektorů se stále rozrůstal a přibývalo stále více firemní výuky. V roce 2018 jsme poslali první studenty do naší partnerské kanadské školy ve Španělsku. V letech 2019 a 2020 jsme začali aplikovat online výuku, kterou aktivně provozujeme dodnes a je u nás velmi oblíbená. V roce 2021 dochází k rozšíření vedení a managementu JCB o Romanu Benešovou a Karolínu Kolaříkovou. V roce 2022 jsme úspěšně aplikovali systém řízení firmy EOS a založili neziskovou organizaci You can do it!, z.s., se kterou aktivně spolupracujeme a snažíme se dělat kurzy dostupnější a neustále se snažíme zlepšovat a inovovat výuku.

Gabriela Braunerová

Majitelka, obchod, finance a lektorka

Gabriela Braunerová je majitelkou Jazykového centra Bučovice a Slavkov u Brna. Těžištěm jejího zájmu je moderní didaktika a metodika výuky cizích jazyků. Může se pochlubit více než patnáctiletou zkušeností v oblasti cizojazyčného vzdělávání jak v tuzemsku, tak i v zahraničí. Za svou nejcennější pedagogickou zkušenost považuje dvouleté odborné studium v Austrálii spojené s učitelskou praxí na tamějších školách. Je držitelkou certifikátu TESOL, který je nejhodnotnější výchozí kvalifikací pro učitele cizích jazyků jak pro výuku dospělých, tak i dětí. Další cenné zkušenosti získala během tříletého pobytu ve Španělsku, kde nejen studovala španělský jazyk, ale opět se také realizovala jako lektorka angličtiny v soukromé kanadské jazykové škole The Kermode Canadian Centre, kde se zaměřovala hlavně na výuku dětí. Ve spolupráci s touto jazykovou školou nadále úspěšně pokračuje. Její vášní je cestování a do širokého inventáře navštívených zemí patří mimo jiné také Brazílie, kde vykonávala 6 měsíců lektorskou činnost, či Jižní Korea, kde byla jejím hlavní náplní observační složka jazykové výuky. Gabriela je otevřená osobnost, ráda poznává nové lidi a snaží se o aktivaci pozitivního myšlení a motivaci při výuce i studiu cizích jazyků.

V roce 2016 se Gabriela Braunerová umístila na třetí příčce v anketě podnikatelka roku okresu Vyškov v kategorii fyzických osob se zaměstnanci a vedením Jazykového centra Bučovice.

V roce 2022 úspěšně složila státní jazykovou zkoušku ze španělštiny úrovně C2 ve španělské Malaze.

Romana Benešová

Koordinátorka jazykových kurzů, administrativa a lektorka

Romana je nejen zkušená lektorka Němčiny, ale má na starosti i sestavení a koordinaci jazykových kurzů. Je první, kdo se vám po přihlášení do kurzu ozve a je schopná ušít vám kurzy na míru. Dále koordinuje lektory JCB, stará se o provoz a chod tříd a má prostě celý chod jazykovky pod palcem. Má smysl pro organizaci a díky tomu drží členy týmu zodpovědné.

Karolína Kolaříková

Provoz, marketing a lektorka

Karolína je studentkou anglistiky, ameristiky a lusofonních věd na FF MU a aktivně se zajímá o moderní metody výuky, komunikaci ve školách a zlepšení kvality výuky. Přirozeně se tak snaží neustále zlepšovat kvalitu výuky a funguje jako podpora pro lektory. Již od střední školy se každoročně podílí na organizaci a aktivitách JCB. Ráda se podílí na přípravě pracovních mechanismů a procesů v jazykovce a také pro vás vymýšlí obsah na sociální sítě a zásobuje vás dávkou videí ze života jazykovky.

Naše neziskovka

You can do it!, z.s.

V roce 2022 jsme založili neziskovou organizaci You can do it!, z.s. s níž aktivně spolupracujeme. Vznešenou vizí organizace je organizovat komunitní aktivity a dělat výuku cizích jazyků dostupnější pro širokou veřejnost.

Zeptejte se nás

Jsme tu pro Vás

Odebírejte náš newsletter

Učíme se s Vámi už 10 let!

Jazykové centrum Bučovice

Legionářská 138, 685 01 Bučovice

prihlaska@jazyky-bucovice.cz

Jazykové centrum Slavkov u Brna

Koláčkovo náměstí 727, 684 01 Slavkov u Brna

prihlaska@jazyky-bucovice.cz

Sledujte sociální sítě

Odebírejte náš newsletter a soutěžte o hodiny ZDARMA v JCB