Jazykové centrum

Vedení školy

Jazykové centrum Bučovice

Jazykové centrum Bučovice zakládá v roce 2011 pan Miroslav Hasala. V roce 2013 se zařízení ujímá Gabriela Braunerová, která v reakci na poptávku po dalších světových jazycích a výuce dětí z mateřských škol otevírá další třídy. V roce 2014 se v JCB pořádá první Summer Camp – letní příměstský tábor kompletně v angličtině, podle modelu kanadské partnerské školy ve Španělsku. Do Bučovic také přijíždí cizí jazyky vyučovat první rodilý mluvčí. V roce 2015 se otevírá nová učebna ve Slavkově u Brna. Také začínáme přidávat další světové jazyky – dodnes vyučujeme angličtinu, španělštinu, němčinu, ruštinu, francouzštinu, italštinu i češtinu pro cizince.

Majitelka Gabriela Braunerová je zanedlouho nominována do soutěže Podnikatelka roku okresu Vyškov, kde se dostává až mezi tři nejúspěšnější účastníky. Tým lektorů se nadále rozrůstá a rozšiřuje se i firemní výuka. V roce 2018 posíláme první studenty do naší partnerské kanadské školy ve Španělsku. Mezi lety 2019 a 2020 zavádíme online výuku, kterou aktivně provozujeme dodnes a která je u nás velmi oblíbená. V roce 2021 dochází k rozšíření vedení a managementu JCB o Romanu Benešovou a Karolínu Kolaříkovou. V roce 2022 úspěšně aplikujeme systém řízení firmy EOS a zakládáme neziskovou organizaci You can do it!, z.s., se kterou aktivně spolupracujeme ve snaze dělat kurzy dostupnější a neustále zlepšovat a inovovat výuku.

Gabriela Braunerová

Majitelka, obchod, finance a lektorka

Gabriela Braunerová je majitelkou Jazykového centra Bučovice a Slavkov u Brna. Zaměřuje se především na moderní didaktiku a metodiku výuky cizích jazyků. Může se pochlubit více než patnáctiletou praxí v oblasti cizojazyčného vzdělávání jak v tuzemsku, tak i v zahraničí.
Za svou nejcennější pedagogickou zkušenost považuje dvouleté odborné studium v Austrálii spojené s učitelskou praxí na místních školách. Je držitelkou certifikátu TESOL, který je nejhodnotnější výchozí kvalifikací pro učitele cizích jazyků – jak pro výuku dospělých, tak i dětí.
Další cenné zkušenosti získala během tříletého pobytu ve Španělsku, kde nejen studovala španělský jazyk, ale opět se také realizovala jako lektorka angličtiny v soukromé kanadské jazykové škole The Kermode Canadian Centre, kde se zaměřovala hlavně na výuku dětí. Ve spolupráci s touto jazykovou školou nadále úspěšně pokračuje.
Její vášní je cestování a do širokého inventáře navštívených zemí zařadila mimo jiné i Brazílii, kde vykonávala 6 měsíců lektorskou činnost, či Jižní Korea, kde byla její hlavní náplní observační složka jazykové výuky. Gabriela je otevřená osobnost, ráda poznává nové lidi a při výuce i studiu cizích jazyků dbá na aktivaci pozitivního myšlení a motivaci.

V roce 2016 se díky vedení Jazykového centra Bučovice umístila na třetí příčce v anketě podnikatelka roku okresu Vyškov v kategorii fyzických osob se zaměstnanci.

V roce 2022 úspěšně složila státní jazykovou zkoušku ze španělštiny na úrovni C2 ve španělské Malaze.

Romana Benešová

Koordinátorka jazykových kurzů, administrativa a lektorka

Romana je nejen zkušenou lektorkou Němčiny, ale má na starosti i sestavení a koordinaci všech jazykových kurzů. Je tím prvním člověkem, který se vám po přihlášení do kurzu ozve a je schopná vám ušít kurzy na míru. Dále koordinuje lektory JCB a stará se o provoz a řádný chod lekcí. Má smysl pro pořádek a díky tomu udržuje celý lektorský tým na profesionální úrovni. Zkrátka má pod palcem celý chod jazykovky.

Karolína Kolaříková

Provoz, marketing a lektorka

Karolína je studentkou anglistiky, amerikanistiky a lusofonních věd na filozofické fakultě Masarykovy Univerzity. Aktivně se zajímá o moderní metody výuky, komunikaci ve školách a zlepšení kvality výuky. Přirozeně se tak neustále snaží zlepšovat kvalitu výuky a poskytuje podporu našim lektorům. Již od střední školy se každoročně podílí na organizaci jazykového centra a jeho aktivit. Ochotně se podílí na přípravě pracovních mechanismů a procesů jazykovky a také pro vás vymýšlí obsah na sociální sítě a zásobuje vás pravidelným přídělem videí ze života jazykovky.

Naše neziskovka

You can do it!, z.s.

V roce 2022 jsme založili neziskovou organizaci You can do it!, z.s. s níž aktivně spolupracujeme. Její vznešenou vizí je organizovat komunitní aktivity a dělat výuku cizích jazyků dostupnější pro širokou veřejnost.

Zeptejte se nás

Jsme tu pro Vás

Odebírejte náš newsletter

Učíme se s Vámi už 10 let!

Jazykové centrum Bučovice

Legionářská 138, 685 01 Bučovice

prihlaska@jazyky-bucovice.cz

Jazykové centrum Slavkov u Brna

Koláčkovo náměstí 727, 684 01 Slavkov u Brna

prihlaska@jazyky-bucovice.cz

Sledujte sociální sítě

Odebírejte náš newsletter a soutěžte o hodinu ZDARMA v JCB