Naše kurzy

Studium v zahraničí

Rádi byste se zcela obklopili cizím jazykem, abyste dosáhli výraznějšího a rychlejšího studijního postupu v osvojování si jazyka za krátkou dobu? Neláká vás Anglie ani Malta a nechcete jet do zámoří? Rádi pro vás zprostředkujeme výuku anglického jazyka ve Španělsku s kanadskými lektory přímo na jižním pobřeží kouzelné Malagy.

V autentickém prostředí je zde dostupná výuka nejen španělského, ale i anglického jazyka. Vřele vám doporučujeme naši partnerskou kanadskou školu The Kermode Canadian Centre, která patří mezi nejkvalitnější místní školy. Škola KCC získala svou dobrou pověst nejen díky kvalitě své výuky a oblíbeným letním jazykovým kempům pro děti, ale i díky svým neobyčejně přátelským přístupem. Naše spolupráce trvá již od roku 2012.

Studium na soukromé Kanadské škole

Standardní a kombinované jazykové kurzy během roku i v létě + ubytování v anglicky mluvících rodinách

Nabídka konverzačních klubů, osobních konzultací s lektorem atd. organizované aktivity mimo školu

Netradiční možnost studovat v kratších úsecích v průběhu dne 3 hodiny denně

Přípravné kurzy na mezinárodní zkoušky z obecné i obchodní angličtiny a španělštiny

Přípravné kurzy angličtiny ke studiu na SŠ a VŠ v Anglii

Výuka všech jazykových úrovní A1-C2

Škola nabízí také letní „Summer camp“ pro děti od 3 do 15 let

Studium na státní jazykové škole EOI

Možnost studovat 11 cizích jazyků

Studium probíhá semestrálně

Uzávěrka přihlášek vždy v měsíci červnu

Ubytování zajišťujeme

Ubytování

Přímo v rodinách nebo v pronajatých pokojích. V rámci nabízených služeb je dokonce i neformální konverzace s hostiteli. Ta probíhá zpravidla u večeře, která je v ceně.

Rodiny, které si jazykový pobyt zvolí jako formu dovolené, mohou své děti přes den svěřit lektorům letního tábora „Summer Camp“ a mezitím navštěvovat svůj jazykový kurz

Ubytování i škola se nacházejí velice blízko pláže

Slovo klienta

Zhodnocení studia

V červenci 2022 jsme se s kolegyní zúčastnily čtrnáctidenního jazykového kurzu v Malaze. Kurz jsme absolvovaly v Kermode Canadian Center, které se nachází v krásné čtvrti v blízkosti pláží. Výuka angličtiny nám byla ušita přímo na míru. Setkaly jsme se s velice příjemnými, hodnými a laskavými lektory, kteří pro nás měli připravené individuální lekce angličtiny a věnovali se nám nad rámec povinností. Díky nim jsme poznaly historii a krásy města (některé lekce probíhaly venku, procvičovaly jsme si angličtinu v praxi). Dále nám poskytli spoustu užitečných tipů na výlety a díky nim jsme si kurz užily bez zbytečného stresu a nervozity. Velice jim děkujeme a kurz doporučujeme těm, kdo si chce zlepšit svoji angličtinu v přátelském a milém prostředí.

Marta a Soňa

V červenci 2022 jsme se s kolegyní zúčastnily čtrnáctidenního jazykového kurzu v Malaze. Kurz jsme absolvovaly v Kermode Canadian Center, které se nachází v krásné čtvrti v blízkosti pláží. Výuka angličtiny nám byla „ušita“ přímo na míru. Setkaly jsme se s velice příjemnými, hodnými a laskavými lektory, kteří pro nás měli připravené individuální lekce angličtiny a věnovali se nám nad rámec povinností. Díky nim jsme poznaly historii a krásy města (některé lekce probíhaly venku, procvičovaly jsme si angličtinu v praxi). Dále nám poskytli spousta užitečných tipů na výlety a díky nim jsme si kurz užily bez zbytečných stresů a nervozity. Velice jim děkujeme a kurz doporučujeme pro ty, kdo si chce zlepšit svoji angličtinu v přátelském a milém prostředí.

Marta a Soňa

Rádi vám o studiu v Malaze poskytneme podrobnější informace a kurz přizpůsobíme vašim požadavkům.

Příměstský tábor

Summer Camp

Chcete své děti přihlásit na letní tábor plný zážitků a sportovních aktivit? Pošlete přihlášku již dnes a rezervujte svým dětem nezapomenutelný zážitek v okolí Bučovic a Slavkova u Brna. Se staršími studenty navazujeme spolupráci a mohou se podílet na přípravě tábora.

Zeptejte se nás

Jsme tu pro Vás

Odebírejte náš newsletter

Učíme se s Vámi už 10 let!

Jazykové centrum Bučovice

Legionářská 138, 685 01 Bučovice

prihlaska@jazyky-bucovice.cz

Jazykové centrum Slavkov u Brna

Koláčkovo náměstí 727, 684 01 Slavkov u Brna

prihlaska@jazyky-bucovice.cz

Sledujte sociální sítě

Odebírejte náš newsletter a soutěžte o hodinu ZDARMA v JCB